Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16SKV220M8X10.5
Rubycon 16SKV220M8X10.5
Osa numero
16SKV220M8X10.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.11361/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16SKV220M8X10.5
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 185mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 222mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)