Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16SKV330M10X10.5
Rubycon 16SKV330M10X10.5
Osa numero
16SKV330M10X10.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.14544/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16SKV330M10X10.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 440mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
16SKV330M8X10.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Varastossa: 500
RFQ 0.11666/pcs
16SKV330M10X10.5
Valmistaja: Rubycon