Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 160YXF12KEFC8X11.5
Rubycon 160YXF12KEFC8X11.5
Osa numero
160YXF12KEFC8X11.5
Kuvaus
CAP ALUM 12UF 10% 160V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 160YXF12KEFC8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi 12µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 160V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)