Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 160RX309K10X12.5
Rubycon 160RX309K10X12.5
Osa numero
160RX309K10X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 9UF 10% 160V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 160RX309K10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 9µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 160V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.571" (14.50mm)