Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10YXJ220MT15X11
Rubycon 10YXJ220MT15X11
Osa numero
10YXJ220MT15X11
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 10YXJ220MT15X11
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 175mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 250mA @ 100kHz
impedanssi 400 mOhm
Lyijyväli 0.079" (2.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.197" Dia (5.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)