Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10YXA1000MEFCT810X12.5
Rubycon 10YXA1000MEFCT810X12.5
Osa numero
10YXA1000MEFCT810X12.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 10YXA1000MEFCT810X12.5
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 540mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 648mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
10YXA1000MEFCT810X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ -
10YXA100MEFCTA5X11
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL