Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10TWL100KEFC6.3X11
Rubycon 10TWL100KEFC6.3X11
Osa numero
10TWL100KEFC6.3X11
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 10% 10V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 10TWL100KEFC6.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 100µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 150mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 180mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)