Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10SKV330M8X10.5
Rubycon 10SKV330M8X10.5
Osa numero
10SKV330M8X10.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.11319/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 10SKV330M8X10.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 195mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 234mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)