Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos MCR03EZPFX21R0
Rohm Semiconductor MCR03EZPFX21R0
Osa numero
MCR03EZPFX21R0
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Kuvaus
RES SMD 21 OHM 1% 1/10W 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
ROHM Semiconductor
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MCR03EZPFX21R0
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Vastus (Ohmit) 21
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 0.1W, 1/10W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)