Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet FKA2-18065QBHT3F
Qualtek FKA2-18065QBHT3F
Osa numero
FKA2-18065QBHT3F
Kuvaus
FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM
Qualtek
    27.94630/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FKA2-18065QBHT3F
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite 230VAC
Koko / ulottuvuus Square - 180mm L x 180mm H
Leveys 65mm
Ilmavirta 410.0 CFM (11.61m³/min)
Staattinen paine 0.850 in H2O (211.7 Pa)
ominaisuudet -
melu 75 dB(A)
Teho (wattia) 51.1W
RPM 3200 RPM
päättyminen 2 Terminals
Suojaus -
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)