| Osa numero | FKA2-18065QBHT3F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Nimellisjännite | 230VAC |
| Koko / ulottuvuus | Square - 180mm L x 180mm H |
| Leveys | 65mm |
| Ilmavirta | 410.0 CFM (11.61m³/min) |
| Staattinen paine | 0.850 in H2O (211.7 Pa) |
| Laakerityyppi | Ball |
| Tuulettimen tyyppi | Tubeaxial |
| ominaisuudet | - |
| melu | 75 dB(A) |
| Teho (wattia) | 51.1W |
| RPM | 3200 RPM |
| päättyminen | 2 Terminals |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| hyväksynnät | CE, TUV, UL |
| Paino | 4 lbs (1.8kg) |
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Qualtek
Kuvaus: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Varastossa: 0