| Osa numero | PF0580.152NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.5µH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 2.7A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.7A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 40 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.137" (3.48mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.3A 197 MOHM SMD
Varastossa: 440
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.4A 160 MOHM SMD
Varastossa: 390
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.5A 132 MOHM SMD
Varastossa: 170
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 18UH 800MA 255 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 2.4A 45 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 850MA 197 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.7A 40 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.1A 132 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 3.1A 35 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1A 160 MOHM SMD
Varastossa: 0