| Osa numero | PF0560.152NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.5µH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 6.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 10A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 8.1 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 40MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.157" (4.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
Varastossa: 60
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
Varastossa: 2480
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Varastossa: 1860
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Varastossa: 150
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
Varastossa: 150
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 2.5A 73 MOHM SMD
Varastossa: 120
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Varastossa: 113
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150UH 850MA 506 MOHM
Varastossa: 0