Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit PF0560.152NLT
Pulse Electronics Corporation PF0560.152NLT
Osa numero
PF0560.152NLT
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Pulse Electronics Corporation
Tuoteparametri
Osa numero PF0560.152NLT
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 1.5µH
Toleranssi ±30%
Nykyinen arvostelu 6.5A
Nykyinen - kylläisyys 10A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 8.1 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 40MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.157" (4.00mm)