| Osa numero | PE-65967 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | T3/E3 (Single) |
| induktanssi | 40µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.300" L x 0.376" W (7.62mm x 7.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.245" (6.23mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 190MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 220MA 510 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 60MA 3.74 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 70 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 75 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Varastossa: 0