Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut PE-01005FB100JT
Pulse Electronics Network PE-01005FB100JT
Osa numero
PE-01005FB100JT
Valmistaja
Pulse Electronics Network
Kuvaus
FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferriittihelmet ja sirut
Pulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Tuoteparametri
Osa numero PE-01005FB100JT
Osan tila Active
Suodatintyyppi Signal Line
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 10 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 540mA
DC-vastus (DCR) (Max) 100 mOhm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Pakkaus / kotelo 01005 (0402 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.009" (0.22mm)
Koko / ulottuvuus 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)