Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut PE-1206FBA300ST
Pulse Electronics Network PE-1206FBA300ST
Osa numero
PE-1206FBA300ST
Valmistaja
Pulse Electronics Network
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 4LN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferriittihelmet ja sirut
Pulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Tuoteparametri
Osa numero PE-1206FBA300ST
Osan tila Active
Suodatintyyppi Signal Line
Linjojen määrä 4
Impedanssi @ Taajuus 30 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 500mA
DC-vastus (DCR) (Max) 200 mOhm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.043" (1.10mm)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)