| Osa numero | PE-1206CCMC601STS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Signal Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 600 Ohm @ 100MHz |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | 260mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 800 mOhm |
| Jännitearvot - DC | 50V |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.083" (2.10mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 6.8NH 1A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 3.3NH 1A 50 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 3.3NH 1A 50 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 6.8NH 1A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Varastossa: 8000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
Varastossa: 4000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 310MA 2LN 260 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD
Varastossa: 0