| Osa numero | PE-0402CD3N9JTG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 3.9nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 840mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 66 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 250MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 5.8GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 250MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.024" (0.60mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 300MA 460 MOHM
Varastossa: 20000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 300MA 400 MOHM
Varastossa: 10000
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 150MA 1.5 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 120NH 150MA 1.6 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 150NH 140MA 3.2 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 180NH 130MA 3.7 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 300MA 550 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 300MA 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1NH 300MA 80 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.2NH 300MA 90 MOHM
Varastossa: 0