| Osa numero | PE-0201MCMC600ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Signal Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 60 Ohm @ 100MHz |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | 50mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 4.75 Ohm |
| Jännitearvot - DC | 5V |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.014" (0.35mm) |
| Pakkaus / kotelo | 0201 (0603 Metric) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1NH 470MA 110 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 22NH 150MA 1 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 190MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.8NH 390MA 160 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 27NH 120MA 1.35 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 220MA 510 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 60MA 3.74 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 2NH 380MA 170 MOHM SMD
Varastossa: 0