| Osa numero | PE-0201CC2N0STT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Multilayer |
| Materiaali - ydin | Ceramic |
| induktanssi | 2nH |
| Toleranssi | ±0.3nH |
| Nykyinen arvostelu | 380mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 170 mOhm Max |
| Q @ Freq | 4 @ 100MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 10GHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 100MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0201 (0603 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0201 (0603 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.013" (0.33mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1NH 470MA 110 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 22NH 150MA 1 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 12NH 190MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 1.8NH 390MA 160 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 27NH 120MA 1.35 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 10NH 220MA 510 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 15NH 180MA 710 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 18NH 170MA 810 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 100NH 60MA 3.74 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Network
Kuvaus: FIXED IND 2NH 380MA 170 MOHM SMD
Varastossa: 0