| Osa numero | PC-56-80B30 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laminated Core |
| Jännite - Ensisijainen | 115V |
| Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) | Parallel 28V, Series 56V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | Parallel 160mA, Series 80mA |
| Ensisijainen rullaus (t) | Single |
| Toissijainen rullaus (t) | Dual |
| Keskitä napauttamalla | No |
| Teho - Max | 4.4 VA |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Koko / ulottuvuus | 41.28mm L x 31.75mm W |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 34.93mm |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Paino | 0.313 lb (141.97g) |
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 100 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 10 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 1 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 1.5 OHM 10%
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES CHAS MNT 0.15 OHM 5% 50W
Varastossa: 0