| Osa numero | PA3206NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuusalue | 50/60Hz |
| Tyyppi | Non-Invasive (Solid Core) |
| Nykyinen arvostelu | 40A |
| induktanssi | 1.14mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | Rogowski Coil |
| Nykyinen suhde | - |
| DC-vastus (DCR) | 54 Ohm Max |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Koko / ulottuvuus | 1.181" L x 0.563" W (30.00mm x 14.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.220" (31.00mm) |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED INDUCT 210NH 50A 0.23 MOHM
Varastossa: 120
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 115NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 175NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 215NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0