| Osa numero | PA3144HL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kelojen määrä | 4 |
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan | - |
| Induktanssi - yhdistetty rinnakkain | - |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen Rating - Parallel | - |
| Virta-arvo - sarja | - |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkainen | - |
| Nykyinen saturaatio - sarja | - |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen | - |
| DC Resistance (DCR) - sarja | - |
| suojaus | Shielded |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SMD, No Lead |
| Koko / ulottuvuus | 1.417" L x 0.433" W (36.00mm x 11.00mm) |
| Korkeus | 0.315" (8.00mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED INDUCT 210NH 50A 0.23 MOHM
Varastossa: 120
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 115NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 175NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 215NH 30A 0.29 MOHM
Varastossa: 0