| Osa numero | PA1393.352NL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 3.5µH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 12A |
| Nykyinen - kylläisyys | 15A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.43 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.290" (7.37mm) |