| Osa numero | PA0690 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 500nH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 22.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.625" Dia x 0.345" W (15.90mm x 8.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Varastossa: 178
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Varastossa: 152
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: PANEL ALUMINUM 19" BLK TEXTURED
Varastossa: 44
Valmistaja: Bud Industries
Kuvaus: PANEL ALUMINUM 19" METALLIC GRAY
Varastossa: 26
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DVR CC AC/DC 56-140V 700MA
Varastossa: 120
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 52-95V 1.05A
Varastossa: 118
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DRIVER CC AC/DC 18-24V 4.2A
Varastossa: 116
Valmistaja: Lite-On Inc.
Kuvaus: LED DVR CC AC/DC 56-140V 700MA
Varastossa: 116