| Osa numero | P1715LNL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 1.81µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 14.3A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.610" Dia x 0.327" W (15.50mm x 8.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR UNI 160V 400A DO214AA
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDAC SLIC UNI 160V 50A MS013
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR SLIC UNI 160V 50A DO214
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDAC UNI 160V 500A QFN 3.3 2L
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR UNI 160V 100A DO214 2L
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR SLIC ENH 160V 30A 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: SIDACTOR UNI 160V 50A DO214
Varastossa: 0