| Osa numero | P1174.684NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 680µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 100mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.65 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 3.6MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.265" L x 0.175" W (6.73mm x 4.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.110" (2.79mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4A 30 MOHM SMD
Varastossa: 7000
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180UH 1.1A 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 18UH 3.4A 40 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120UH 1.3A 253 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.4UH 11A 4.2 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.4A 230 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 4.2A 27 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1MH 460MA 1.75 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.2A 280 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 4.4A 25 MOHM SMD
Varastossa: 0