| Osa numero | P1167.154NLT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 150µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 520mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 520mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 610 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 5.6MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 130°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.177" (4.50mm) |
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Varastossa: 3600
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100UH 560MA 580 MOHM
Varastossa: 2400
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.6A 70 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 4.9A 7.5 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.5A 78 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1MH 150MA 8 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: VGA TO HDMI CONVERTER ADAPTER
Varastossa: 9
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: VGA VIDEO & AUDIO TO HDMI
Varastossa: 3
Valmistaja: Tripp Lite
Kuvaus: COMPONENT VGA W RCA STEREO AUDIO
Varastossa: 10