Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P0752.104NLT
Pulse Electronics Corporation P0752.104NLT
Osa numero
P0752.104NLT
Kuvaus
FIXED IND 100UH 1.2A 380 MOHM
Pulse Electronics Corporation
    0.25500/pcs
  • 800 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P0752.104NLT
Materiaali - ydin -
induktanssi 100µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 1.2A
Nykyinen - kylläisyys 1.2A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 380 mOhm Max
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.215" (5.46mm)