Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit P0751.152NL
Pulse Electronics Corporation P0751.152NL
Osa numero
P0751.152NL
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 6.4A 12 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Pulse Electronics Corporation
    0.49000/pcs
  • 10 pcs
    0.45500/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P0751.152NL
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 1.5µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 6.4A
Nykyinen - kylläisyys 8A
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 12 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Taajuus - testi 100kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.215" (5.46mm)