Koti Tuoteseloste Muuntajat Current Sense Transformers FIS125NL
Pulse Electronics Corporation FIS125NL
Osa numero
FIS125NL
Valmistaja
Pulse Electronics Corporation
Kuvaus
XFRMR CURR SENSE 25A 1:200 T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Current Sense Transformers
Pulse Electronics Corporation
    1.44000/pcs
  • 10 pcs
    1.15200/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FIS125NL
Osan tila Active
Taajuusalue 500kHz Max
Tyyppi Invasive
Nykyinen arvostelu -
induktanssi 76mH
E.T. 700V µS
Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen 1:200
Nykyinen suhde -
DC-vastus (DCR) 4.5 Ohm Max
Arvioinnit -
Asennustyyppi Through Hole
Koko / ulottuvuus 0.693" L x 0.591" W (17.60mm x 15.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)