Koti Tuoteseloste Muuntajat Tehomuuntajat DST5-16B11
Pulse Electronics Corporation DST5-16B11
Osa numero
DST5-16B11
Kuvaus
XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Tuoteparametri
Osa numero DST5-16B11
Osan tila Active
Tyyppi Laminated Core
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Toissijainen (täysi kuorma) Parallel 8V, Series 16V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) Parallel 1.6A, Series 800mA
Keskitä napauttamalla No
Teho - Max 12 VA
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pin
Koko / ulottuvuus 47.24mm L x 39.62mm W
Korkeus - istuin (maksimi) 36.58mm