Koti Tuoteseloste Äänituotteet Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens AI-4230-S-C24-R
PUI Audio, Inc. AI-4230-S-C24-R
Osa numero
AI-4230-S-C24-R
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Kuvaus
AUDIO PIEZO IND 1-28V PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens
PUI Audio, Inc.
    3.52000/pcs
  • 10 pcs
    3.20000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AI-4230-S-C24-R
Osan tila Active
Ohjainpiiri Indicator, Internally Driven
Syötteen tyyppi DC
Jännite - Nimellisjännite 24V
Jännitealue 1 ~ 28V
Taajuus 2.9kHz
tekniikka Piezo
Käyttötapa Single Tone
Kesto -
Äänenpainetaso (SPL) 95dB @ 24V, 10cm
Nykyinen - tarjonta 15mA
Portin sijainti Top
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C
hyväksynnät -
Arvioinnit -
Asennustyyppi Panel Mount
päättyminen Solder Tabs
Koko / ulottuvuus 1.654" Dia (42.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.827" (21.00mm)