Koti Tuoteseloste Äänituotteet Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens AI-4228-P-C120-R
PUI Audio, Inc. AI-4228-P-C120-R
Osa numero
AI-4228-P-C120-R
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Kuvaus
AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Hälytykset, Sytyttimet ja Sirens
PUI Audio, Inc.
    17.12500/pcs
  • 40 pcs
Tuoteparametri
Osa numero AI-4228-P-C120-R
Osan tila Active
Ohjainpiiri Indicator, Internally Driven
Syötteen tyyppi AC, DC
Jännite - Nimellisjännite 110V
Jännitealue 30 ~ 120V
Taajuus 2.8kHz
tekniikka Piezo
Käyttötapa Single Tone
Kesto -
Äänenpainetaso (SPL) 92dB @ 110V, 10cm
Nykyinen - tarjonta 20mA
Portin sijainti Top
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
hyväksynnät cUL, UL
Arvioinnit -
Asennustyyppi Panel Mount
päättyminen Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Koko / ulottuvuus 1.673" Dia (42.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.299" (33.00mm)