Phihong USA PSAC30U-050-R-C2
Osa numero
PSAC30U-050-R-C2
Valmistaja
Phihong USA
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC DC Desktop, seinäkondensaattorit
PHIHONG USA
phihong is one of the leading power adapter companies in the world.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PSAC30U-050-R-C2
Osan tila Obsolete
Alue käytössä International
muoto Desktop (Class I)
Syötteen tyyppi Cord (Sold Separately)
Jännite - Syöttö 90 ~ 264 VAC
Jännite - lähtö 5V
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 4A
Teho (wattia) 20W
Ei kuormaa virrankulutusta 300mW (Max)
Polarisaatio Positive Center
Sovellukset ITE (Commercial)
tehokkuus Level V
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C
Lähtöliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Koko / ulottuvuus 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Liittyvät tuotteet
PSAC30U-050
Valmistaja: Phihong USA
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Varastossa: 0
RFQ -
PSAC30U-050-R-C2
Valmistaja: Phihong USA