| Osa numero | PSA30W-190A-R-C2 12MM |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | International |
| muoto | Desktop (Class II) |
| Syötteen tyyppi | Cord (Sold Separately) |
| Jännite - Syöttö | 90 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö | 18V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1.6A |
| Teho (wattia) | 29W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | 200mW (Max) |
| Polarisaatio | Positive Center |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | Level V |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 40°C |
| Lähtöliitin | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
| Koko / ulottuvuus | 3.14" L x 1.38" W x 0.94" H (80.0mm x 35.0mm x 24.0mm) |
Valmistaja: Phihong USA
Kuvaus: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
Varastossa: 0