Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria SP2-PL2-DC48V
Panasonic Electric Works SP2-PL2-DC48V
Osa numero
SP2-PL2-DC48V
Valmistaja
Panasonic Electric Works
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 48V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    13.66100/pcs
  • 20 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SP2-PL2-DC48V
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Latching, Dual Coil
Coil Current 6.2mA
Kelan jännite 48VDC
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Yhteystiedot (nykyinen) 15A
Vaihtovirta 250VAC, 30VDC - Max
Kytke virta (maksimi) 33.6 VDC