| Osa numero | MA3J142DGL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Diodin kokoonpano | 1 Pair Common Anode |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 80V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) | 100mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.2V @ 100mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 10ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 75V |
| Käyttölämpötila - liitäntä | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-85 |
| Toimittajan laitepaketti | SMini3-F2 |
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 36000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 3000
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 40V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 40V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI3
Varastossa: 0