Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit EEE-HA1E331AP
Panasonic Electronic Components EEE-HA1E331AP
Osa numero
EEE-HA1E331AP
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Panasonic Corporation
    0.13077/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero EEE-HA1E331AP
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 340mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 578mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.402" (10.20mm)
Pinta-asennus maakoko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)