Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit EEE-HA0J152P
Panasonic Electronic Components EEE-HA0J152P
Osa numero
EEE-HA0J152P
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Panasonic Corporation
    0.13283/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero EEE-HA0J152P
Osan tila Active
kapasitanssi 1500µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 480mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 816mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.402" (10.20mm)
Pinta-asennus maakoko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)