| Osa numero | ECW-FD2W334KB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 450V |
| Dielektrinen materiaali | Polypropylene (PP), Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.496" L x 0.220" W (12.60mm x 5.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.606" (15.40mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.295" (7.50mm) |
| Sovellukset | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Varastossa: 2892
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0