Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumi - Polymeerikondensaattorit 4TPF470ML
Panasonic Electronic Components 4TPF470ML
Osa numero
4TPF470ML
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumi - Polymeerikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 4TPF470ML
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 4V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2917 (7343 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.118" (3.00mm)
Lyijyväli -
Valmistajan koko koodi D3L
ominaisuudet General Purpose
Liittyvät tuotteet
4TP12-10
Valmistaja: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH ROCKER 4PDT 15A 125V
Varastossa: 0
RFQ 40.95000/pcs
4TP12-1
Varastossa: 0
RFQ 151.21500/pcs
4TP12-50
Kuvaus: SWITCH ROCKER 4PDT 10A 125V
4TP1-1
4TP1-70
4TP1-10
4TP1-7
4TP1-3
4TP12-7
4TP12-3