Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit 25SVPF82M
Panasonic Electronic Components 25SVPF82M
Osa numero
25SVPF82M
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 25SVPF82M
Osan tila Active
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 82µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus 150mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.276" (7.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
25S,GY
Valmistaja: Serpac
Kuvaus: BOX ABS GRAY 5.63"L X 3.25"W
Varastossa: 7
RFQ 4.99500/pcs
25S,AL
Valmistaja: Serpac
Kuvaus: BOX ABS ALMOND 5.63"L X 3.25"W
Varastossa: 49
RFQ 4.99500/pcs
25S,BK
Kuvaus: BOX ABS BLACK 5.63"L X 3.25"W
Varastossa: 373
25SEP22M+T
Valmistaja: Panasonic Electronic Components
Kuvaus: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H