Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiini - polymeerikondensaattorit 16SVPF560M
Panasonic Electronic Components 16SVPF560M
Osa numero
16SVPF560M
Valmistaja
Panasonic Electronic Components
Kuvaus
CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiini - polymeerikondensaattorit
Panasonic Corporation
Panasonic Corporation
    0.42756/pcs
  • 400 pcs
    0.42756/pcs
  • 800 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16SVPF560M
Osan tila Active
Tyyppi Polymer
kapasitanssi 560µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) 14 mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus 247.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 4.95A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.472" (12.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)