| Osa numero | NGTD28T65F2SWK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| IGBT-tyyppi | Trench Field Stop |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 650V |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | - |
| Nykyinen - Collector Pulsed (Icm) | 200A |
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic | 2V @ 15V, 75A |
| Teho - Max | - |
| Energian vaihto | - |
| Syötteen tyyppi | Standard |
| Gate Charge | - |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C | - |
| Testausolosuhteet | - |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Die |
| Toimittajan laitepaketti | Die |
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 8398
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 1200V DIE
Varastossa: 621
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 466
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 1200V DIE
Varastossa: 26095
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 1200V DIE
Varastossa: 18129
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 1200V DIE
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 0
Valmistaja: ON Semiconductor
Kuvaus: IGBT TRENCH FIELD STOP 650V DIE
Varastossa: 0