| Osa numero | CS8191XNF16 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Driver |
| protokolla | - |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 1/0 |
| duplex | - |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | - |
| Jännitteensyöttö | 8.5 V ~ 15 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-DIP |