| Osa numero | BSP52T3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN - Darlington |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 80V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 10µA |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 2000 @ 500mA, 10V |
| Teho - Max | 800mW |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-261-4, TO-261AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-223 |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: MOSFET N-CH 200V 0.55A SOT223
Varastossa: 1000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 370MA SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 120MA SOT-223
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 370MA SOT223
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANS NPN DARL 60V 1A SOT-223
Varastossa: 2000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANS NPN DARL 80V 1A SOT-223
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: TRANS PNP DARL 45V 1A SOT-223
Varastossa: 0