| Osa numero | 74LVC07ADR2G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Logiikkatyyppi | Buffer, Non-Inverting |
| Elementtien määrä | 6 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 1 |
| Syötteen tyyppi | - |
| Tulostyyppi | Open Drain |
| Nykyinen - Suuri, matala | -, 32mA |
| Jännitteensyöttö | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP
Varastossa: 2500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 2500
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DHVQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP
Varastossa: 0