Koti Tuoteseloste kytkimet Snap Action, rajakytkimet SS-10GL2T
Omron Electronics Inc-EMC Div SS-10GL2T
Osa numero
SS-10GL2T
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Snap Action, rajakytkimet
Omron Electronics Inc-EMC Div
omron is one of the world's leading suppliers of advanced, reliable electronic controls and systems.
    1.91000/pcs
  • 10 pcs
    1.76450/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SS-10GL2T
Osan tila Active
Piiri SPDT
Kytkintoiminto On-Mom
Nykyinen arvostelu 10A (AC), 4A (DC)
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 30V
Toimilaitteen tyyppi Lever, Roller
Asennustyyppi Chassis Mount
Lopetustyyli Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Suojaus IP40
ominaisuudet -
Käyttövoima, momentti 50gf
Vapauta voima 6gf
Pretravel -
Differential Travel 0.040" (1.0mm)
yliliikkeen 0.040" (1.0mm)
Liittyvät tuotteet
SS-01
Valmistaja: Omron Electronics Inc-EMC Div
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Varastossa: 755
RFQ 1.74500/pcs
SS-01-E
Varastossa: 1000
RFQ 1.88000/pcs
SS-01-E3D2
Kuvaus: SW SNAP ACT SPST-NO 100MA 125V
Varastossa: 0
SS-01-ED2
SS-01-ED
SS-01-3
SS-01-2
Kuvaus: SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 125V
SS-01-3T
SS-01-E-2
SS-01-E-3