| Osa numero | OVM9724-RADA-R1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | CMOS |
| Pixel Size | 1.4µm x 1.4µm |
| Aktiivinen pikselirata | 1280H x 720V |
| Kuvaa sekunnissa | 30 |
| Jännitteensyöttö | 1.5 V ~ 28 V |
| Pakkaus / kotelo | Module |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 70°C |
Valmistaja: OmniVision Technologies Inc
Kuvaus: CAMERA CHIP SENSOR
Varastossa: 0
Valmistaja: OmniVision Technologies Inc
Kuvaus: IC IMAGE SENSOR 720P 28-CSP3
Varastossa: 0
Valmistaja: OmniVision Technologies Inc
Kuvaus: IC IMAGE SENSOR 720P 28-CSP3
Varastossa: 0
Valmistaja: OmniVision Technologies Inc
Kuvaus: CAMERA CUBE CHIP
Varastossa: 0