Koti Tuoteseloste vastukset Kaapelin vastukset WNB150FE
Ohmite WNB150FE
Osa numero
WNB150FE
Valmistaja
Ohmite
Kuvaus
RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelin vastukset
Ohmite
    0.68250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero WNB150FE
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 150
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 1W
Sävellys Wirewound
ominaisuudet Non-Inductive
Lämpötilan kerroin ±20ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)